Novosti

Izjava direktora škole za dnevni list “BLIC”

“Milan Džarić direktor za vanrednu nastavu Srednje škole “Sveti Nikola” kaže da se u privatne škole ne upisuju se samo deca iz bogatih porodica, već i đaci koje stipendiraju pojedine kompanije ili deca čiji roditelji imaju prosečna primanja, odnosno deca roditelja koji žele aktivnije učešće škole u vaspitanju i obrazovanju deteta.

– Naša ekonomska škola je prva privatna srednja škola u Novom Sadu iz područja rada ekonomije, prava, administracije, trgovine, turizma i ugostiteljstva. Do sada nismo imali slučaj da je neko opovrgao ili, pak, manje cenio našu diplomu u odnosu na diplome državnih škola. Do sada su iz naše škole izašle tri generacije maturanata, koji su posle regularno nastavili školovanje na državnim ili privatnim fakultetima.

Leave a comment