Srednja medicinska škola HIPOKRAT -
Srednja škola Sveti Nikola - gimnazija, ekonomska, saobraćajna i ugostiteljska srednja škola
Medicinska sestra kroz istoriju

Objavljeno 27/06/2017 u 11:11 Nema komentara
Untitled design

Medicinska sestra kroz istoriju

Učenici naše škole su učestvovali u evropskom projektu medjunarodne saradnje na platformi e-twinning, koji podržava razmenu kulturoloških znanja, saradnju izmedju zemalja i prenošenje iskustava.

Tema projekta je bila prva medicinska sestra kao i način obeležavanja Dana osnivanja škole, odnosno Dana sestara. Tako su i naši učenici dali svoj osvrt na medicinske uniforme kroz istoriju, ali i najzaslužnije medicinske sestre.

Pohvaljujemo sve koji su učestvovali u projektu:

Mariju Kijac M32

Bo Stamatović M32

Saru Lacković M32

Miroslavu Simin M31

Tatjanu Isakov M31,

Kao i profesorice koje su koordinirale projektom: Ivana Vujić, profesor srpskog jezika i književnosti, Dragana Krsmanović profesor medicinske grupe predmeta i pedagog škole Ivana Kevac.

Klik na LINK koji vas vodi do epiloga projekta.

Fotografija koja je korišćena u postu je preuzeta sa epiloga ovog projekta.

Ostavi komentar