Novosti

OTVOREN JE NOVI ŠKOLSKI OBJEKAT

Pored postojećih kapaciteta škole 750m2, 10 kabineta i učionica, 5.000m2 školskog dvorišta, tri sportska terena (fudbal, košarka i tenis) u sklopu školsko obrazovnog centra, odnosno Srednjih škola Sveti Nikola i Hipokrat, na istoj adresi od 09.11.2012. je otvoren i u funkciji nov objekat sa sportskom halom 400m2, 9 novih učionica i kabineta, 5 kancelarija, pomoćnim prostorijama, kafe barom i svlačionicama ukupne površine 810m2.

Objekat je sagrađen u skladu sa najsavremenijim standardima, podnim grejanjem, solarnim panelima, opremljen sistemom toplotnih pumpi (voda-voda), kablovskom mrežom u svim učionicama, ozvučenjem, senzorima za pokret i požar, kamerama u svim učionicama, hodnicima, prilazima školi i kao takav apsolutno prilagođen svim potrebama đaka za odvijanje redovne nastave, fizičkog vaspitanja i drugih aktivnosti na najbolji mogući način.

Prijatan boravak u novoj školi i puno uspeha u radu svim đacima želi uprava školsko obrazovnog centra.

Leave a comment