Poseta sajmu knjiga u Beogradu

U sredu, 23. oktobra 2019. godine 50 učenika Srednje medicinske škole „Hipokrat“ i Srednje škole „Sveti Nikola“ u pratnji profesora ekonomske grupe predmeta Ranke Sladoje Živanović i pedagoga škole Svetlane Andrić uputilo se na Sajam knjiga u Beograd. Učenici su imali priliku da vide veliki broj dela domaćih i stranih autora, kupe po sajamskim cenama željene knjige, naprave fotografije sa istaknutim književnicima i dobiju autentične posvete prisutnih pisaca.

Nakon tročasovne posete Sajmu knjiga, uputili smo se u centar naše prestonice gde su  učenici imali slobodno vreme za šetnju, druženje i zabavu. U Novi Sad smo se vratili u 19 časova prepuni pozitivnih utisaka uz obećanje da ni naredni Sajam neće proći bez nas.