UČENICI MEDICINSKE ŠKOLE HIPOKRAT I SREDNJE ŠKOLE SVETI NIKOLA U NOVOSADSKOM DNEVNOM LISTU “DNEVNIK”

Na proteklom sajmu obrazovanja koji je organizovan u prostoru tržnog centra “Merkator” u Novom Sadu od 21. do 24. marta Srednja škola Sveti Nikola i Prva privatna srednja medicinska škola Hipokrat su imale više nego zapaženo učešće i značajnu posetu od strane posetilaca tržnog centra. Redovni učenici škole obrazovnih profila Medicinska sestra tehničar i Fizioterapeutski tehničar su demonstrirali veštine iz zdravstvene nege, prve pomoći, osnova masaže, fizikalne terapije i specijalne rehabilitacije.

Slika učenika i štanda škole je izašla u dnevnom časopisu Dnevnik 24. marta u okviru izveštaja sa sajma obrazovanja.