76 obrazovnih profila

Od početka rada 2005. godine do danas, školsko obrazovni centar je konstantno radio na unapređenju uslova rada, proširivanju kapaciteta škola, izgradnji novih objekata i sportskih terena. Proces školovanja je usaglašavan sa novim trendovima i uvođena su nova savremena nastavna sredstva. U skladu sa navedenim od svog osnivanja srednje škole Sveti Nikola i Hipokrat su proširivale broj obrazovnih profila iz godine u godinu, tako da danas obrazuju kadrove iz devet područja rada i 76 obrazovnih profila III, IV i V stepena.

Srednja škola Sveti Nikola i medicinska škola Hipokrat kao školsko obrazovni centar predstavljaju najveću privatnu obrazovnu ustanovu u Srbiji u pogledu prostora, uslova rada, ispunjenosti zakonom zahtevanih normativa i broja različitih obrazovnih profila. Zahvaljujući širokoj pokrivenosti različitih područja rada, velikom broju smerova (III, IV i V stepena), uspešnom i proverenom načinu rada svako ko planira određeni oblik školovanja ili prekvalifikacije može naći rešenje u okviru našeg školsko obrazovnog centra.

Pregled obrazovnih profila po školama možete pogledati ovde:

Srednja škola “Sveti Nikola”

Medicinska škola “Hipokrat”