Poseta Muzeju iluzija

Dana 20. maja 2019. godine učenici Srednje medicinske škole „Hipokrat“ u pratnji profesora Ranke Sladoje Živanović i pedagoga škole Svetlane Andrić u put Beograda i poseti Muzeja iluzija. Svi su bili očarani prolaskom kroz rotirajući cilindar, iskrivljenom slikom u Sobi ogledala, velikim brojem optičkih iluzija, boravkom u Beskonačnoj sobi, brojnim zagonetkama i didaktičko-logičkim igračkama. Svi su se jednoglasno složili kako je izbor upravo ove lokacije bio idealan za organizaciju izleta.
Nakon navedenih aktivnosti, učenici su obilazili uži centar Beograda, družili se i zabavljali. U 17h smo krenuli u Novi Sad uz dogovor da ćemo ovakve vrste vannastavnih aktivnosti ostvarivati češće i u što većem broju.