Proslavljena školska slava Sveti Nikola

Srednje škole Sveti Nikola i Hipokrat danas su proslavile školsku slavu Sveti Nikola. Na samom početku presečen je slavski kolač i nakon toga je počeo kulturno zabavni program koji su pripremili djaci i nastavnici srednje škole. Celokupan program je bio posvećen liku i delu Svetog Nikole. Imali smo priliku da se upoznomo sa životnim putem Svetog Nikole, čujemo školski hor i uživamo u Nušićevom pozorišnom komadu “Gospođa ministarka”, savršeno izvedenom od strane djaka sudeći po osmehu njihove nastavnice Srpskog jezika, koja ih je pripremila. Na početku izvođenja predstave bilo je malo pozitivne treme, ali je snažan aplauz prisutnih gostiju to na vreme odagnao. Prisutni gosti, roditelji i nastavnici bili su veoma snažna podrška svim učesnicima priredbe i programa, koje su na kraju i nagradili gromoglasnim aplauzom.