Prvi broj časopisa Medicinske škole “Hipokrat”

Sa ponosom vam predstavljamo prvi broj časopisa naše škole “Časpos”!

Ujedno i decembarski broj časopisa, obuhvataju različite teme koje interesuju učenike srednje škole, ali i širu publiku.Neke od tema su prva pomoć, deset zanimljivosti o higijeni, ali i rubrika o poznatim ličnostima i na kraju, naravno horoskop.

Pohvaljujemo novinarsku ekipu odeljenja M12, Milicu Luković, Vladimira Poznana, Aleksandru Tanjević, Milicu Živanov, Anu Stošić i Nevenu Mesarić, za inicijativu pokretanja časopisa i uređivanje istog. Takođe, pohvaljujemo predmetnog nastavnika srpskog jezika i književnosti Ivanu Vujić.

ČASOPIS MOŽETE PROČITATI OVDE

1 comment

• Dunja
    / Reply

Odlicna ideja! Profesorica Ivana ima nesvakidasnji pristup deci, vidi se da zaista dopire do njih i oplemenjuje njihove zivote!
    Casopis je kreativan i zanimljiv, a kao sto je i rekla glavna i odgovorna urednica, Milica, uzivala sam citajuci ga!
    Pozdrav!