Novosti

Takmičenje je najbolji pokazatelj kvaliteta rada

Na Republičkom takmičenju iz Zdravstvene nege 16.04.2016. godine u Šapcu, učenici Srednje medicinske škole “Hipokrat” ostvarili su zapažen uspeh!

Naši učenici su u izuzetno jakoj konkurenciji najboljih državnih škola, ostvarili zapažen rezultat, osvojivši 10. mesto od  24 škole koje su se takmičile. I ove godine kao i prethodnih, Srednja medicinska škola Hipokrat je JEDINA privatna medicinska škola u Srbiji, čiji se učenici ističu na školskim republičkim takmičenjima.

Takmičenje iz Zdravstvene nege je najbolji pokazatelj znanja i veština koje treba da poseduje jedan budući zdravstveni radnik i velike posvećenosti naših profesora i učenika.

Ovom prilikom pohvaljujemo naš stručni tim nastavnice Zdravstvene nege Sašu Božić, Draganu Popov i Maju Radošević, a posebno naše učenice Nikoletu Stevanov, Ivanu Kutić i Milicu Kovačić na izuzetnom trudu i uspehu.

 

Podeli

Leave a comment